Македонски | Shqip | English |

VENDBANIM PREJ 401m2 NE GOSTIVAR

Се продава од: Egzon Вчера 20:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 6
Адреса: Boshko Cvetkoski 10
Површина: 401 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Струја
Локација: Гостивар
Vendbanimi gjendet ne nje rrugice te rruges kryesore JNA (e ashtuquajtura rruga e Dibres), ne afersi prej 300 m prej spitalit te qytetit.
I njejti perbehet prej nje shtepie, shtepise verore me oborr perkates dhe siperfaqe te pergjithshme prej 401 m2.
CMIMI - SIPAS MARREVESHJES!
-----------------------------------------------------------------
Живеалиштето се наоѓа во едно маало на главната улица ЈНА (таканарачената Дебарска улица), во близина од 300 м од градската болницата.
Истото се состои од една куќа, летна куќичка и соодветен двор со општа површина од 401 м2.
ЦЕНА - ПО ДОГОВОР!
Нема посетени огласи
Кон почеток