Македонски | Shqip | English |

Tok me 2300m2

Се продава од: Imrli Zeqiri 20 авг. 13:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: zona 7
Површина: 2300 m2
Локација: Гостивар
Shitet tok me 2300m2.me gjerrsi prej 11.5m dhe me gjatesi prej 200m qe ka 5 plaze ne katastar,e rgjistruar ne katastar me nr.479.gjendet ne zonen e 7 ne afersi te trasformatorit.Cmimi eshte 80 per m2,
Mundet te me kontaktoni ne kete numer 0039 327 300 6136(Viber ose WhatsApp) deri me ora16.00h.
Нема посетени огласи
Кон почеток