Македонски | Shqip | English |

Kompletno renoviran stan vo Gostivar

Се продава од: Vlade Вчера 16:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 3
Површина: 70 m2
Локација: Гостивар
Stanot se naoga na 5-ti sprat naselba maleardi.
Kompletno renoviran so PVC dogtama i komplet renovirano kupatilo so PVC cevki
Golem dneven prestoj dve spalni i oddelno wc
Stanot ima moznost za nadogradba na potkrovje
Нема посетени огласи
Кон почеток