Македонски | Shqip | English |

Kora od drvo Lëkurë nga drunjtë

Се продава од: Ekrem Ajdini 20 авг. 11:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Врапчиште, Гостивар
Опрема : Цвеќиња
Се продава кора од дрво ела, за украсување на дворот, покривање на земјата на цвеќињата и други намени.

Shitet lëkurë druri nga bredhi, për dekorim të oborot, për mirëmbajtjen e luleve dhe qëllime tjera.
Нема посетени огласи
Кон почеток