Македонски | Shqip | English |

Pecka za leb

Се продава од: tefik 20 авг. 12:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Врапчиште, Гостивар
Производи : Индустриски машини и алати
pecka so kapacitet od 160 vekni za 20 min.
raboti na nafta moze da se prepravi na drva.
2 kolicki zaedno so plekovite
komora ...
Нема посетени огласи
Кон почеток