Македонски | Shqip | English |

VW SHARAN ITNO

Се продава од: Zurap 20 авг. 00:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2009
Менувач: Steptronic / Tiptronic
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Врапчиште, Гостивар
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Sharan
VW SHARAN 1.9 TDI TIP TRONIC DONESEN OD STRANSTFO MOZE I ZAMENA SO POMALA KOLA
Нема посетени огласи
Кон почеток