Македонски | Shqip | English |

Yamaha DT

Се продава од: Egzon 20 авг. 17:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.740 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

800 ЕУР

Година: 2000
Локација: Врапчиште, Гостивар
Моторцикли : Крос/Ендуро
Марка: Yamaha
Модел: DT
Komplet me.oprem
Нема посетени огласи
Кон почеток