Македонски | Shqip | English |

Ford Transit Doka 2.5D

Се продава од: Blerim 20 авг. 11:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 10.630 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 898 ЕУР

Локација: Врапчиште, Гостивар
Возила : Товарни и Влечни возила
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Transit
TOVARNO Ford Transit 1995 godina 2500 kubika, 830 kg nosivost , REGISTRACIA DO APRIL 2019. Kombeto e top socuvan raboti kako nov. VREdi da se vidi.
Нема посетени огласи
Кон почеток