Македонски | Shqip | English |

Vilushkar STEINBOCK

Се продава од: Blerim 23 авг. 10:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

11 490 ЕУР

Локација: Врапчиште, Гостивар
Возила : Виљушкар и ракување со товар
Vilushkar kako nov, kreva 3.5 ton, so BOSCH MOTOR, ima i digalka, armiski viluskar prva klasa. Vredi da se vidi
Нема посетени огласи
Кон почеток