Македонски | Shqip | English |

Traktor komplet

Се продава од: Sherif aziri 01 јан. 21:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 10.850 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 000 ЕУР

Локација: Врапчиште, Гостивар
Возила : Трактори
Марка: IMT
Модел: 540
Traktor 540 furguson na dobra sostojba go prodavam .traktorot raboti nema problemi co traktorot e komplet so prikolka ,drlac,mashina za secanje drva
Cenata sa site e okolu 5000 € pa se mozhe da se dogovorime .za poveqe informaci mozhete da me pratite email ili da kontatirame so viber ili whatsap na brojot +39 3286779504
Нема посетени огласи
Кон почеток