Македонски | Shqip | English |

Kuka so restoran

Се продава од: Спасијка Димова 13 мај 21:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 5
Адреса: Маршал Тито бр.22-Демир Капија
Површина: 180 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Дрва
Локација: Демир Капија, Кавадарци
Се продава куќа на два спрата во строгиот центар на самиот плоштад со наместен ресторант "кафана Шупел" - Демир Капија.
Телефон за информации-078405572
Нема посетени огласи
Кон почеток