Македонски | Shqip | English |

Profesionalna masina za casi

Оглас од претпријатие. Се продава од: АЛМА-БП Дооел Кавадарци 14 јан. 12:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

800 ЕУР

Локација: Кавадарци
Производи : За Ресторани и Кафулиња
На продажба се професионални машини за перење на чаши.

DIHR GW10

- 550 чаши капацитет во 1 час
- 3 програми (90, 120 и 180 секунди)
- Вградени дозери за детергент и омекнувач
- Електрично греење - 2.8 киловати
- Најнов модел (2017 година)
- Комплетно сервисирана и репарирана
- Гаранција
- 2 машини на лагер

Имаме и други машини за перење на садови.

Цена на барање

Контакт
071 377 877
[email protected]
www.alma-bp.mk
АЛМА БП ДООЕЛ
Кавадарци


TAG - peralna peralni masina za perenje masina za susenje susara susalna profesionalna oprema industriska masina servis industriski masina valjak pegla parea struja oprema restoran hotel bolnica oprema makinë larëse, tharëse, lavanderi, profesionale, industriale sadovi
Нема посетени огласи
Кон почеток