Македонски | Shqip | English |

Kamin Alfa Plam

Се продава од: Strasho Денес 14:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 1.370 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

11 000 МКД

Локација: Кавадарци
Производи : Грејни тела и Клима уреди
Марка: Друга марка
Модел: Alfa Plam
Kamin na drva, koristen samo 2 sezoni, zagreva nad 60m2.
Нема посетени огласи
Кон почеток