Македонски | Shqip | English |

ODLICNO SOCUVANA GARNITURA

Се продава од: Александра Денес 14:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 3.250 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

26 000 МКД

Локација: Кавадарци
Опрема : Гарнитури и салонски елементи
Се продава одлично зачувана и малку користена гарнитура, комбинација од еко кожа и платно. Гарнитурата вклучува:
-Тросед со механизам за спуштање, истата е од мемори пена исто и елементот за спуштање е од мемори пена.
- Две фотењи
- Перничињата за навалување се со патент кои се перат во машина за перење без проблем и лено се оддржуваат.
- 4 декоративни перничиња,
- Со гарнитурата одат и декоративни двострани дипли.
Во склоп со нејзе се продава и ТВ комода комбинација иверка и пластифицирана ицерка.


Нема посетени огласи
Кон почеток