Македонски | Shqip | English |

Rampa za trupci

Оглас од претпријатие. Се продава од: Pilana POP MAK 19 фев. 09:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

2 500 ЕУР

Локација: Кавадарци
Се продава автоматска рампа за трупци комплет во исправна состојба, малку користена, може да се види во секое време. Достава до било каде
Нема посетени огласи
Кон почеток