Македонски | Shqip | English |

Dukan od 210m2 vo Kavadarci

Оглас од претпријатие. Се продава од: Bluemarket 19 авг. 17:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Адреса: Блажо Алексов бр.1 Кавадарци
Површина: 210 m2
Локација: Кавадарци
Простории : Дуќани и Трафики
Се продава дуќан на атрактивна локација во Кавадарци , со паркинг. Цена поволна . Информации на тел 075/216-343 , 075/265-242
Нема посетени огласи
Кон почеток