Македонски | Shqip | English |

Jatki lesnici od ovogodinesna rekolta

Се продава од: Jordanka Cekova 24 авг. 12:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Кавадарци
Производи : Земјоделски производи/Растенија
Се продаваат јатки лешници од овогодинешна реколта. Одгледувани на природен начин. Долгогодишен квалитет и традиција.
Цена по договор.

Контакт:
Љупчо - 075/474-189
Данка - 078/419-372
Нема посетени огласи
Кон почеток