Македонски | Shqip | English |

Masko rotvajlerce

Се продава од: Blasko 20 авг. 10:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој спортски предмет за 1.540 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

200 ЕУР

Локација: Кавадарци
Миленичиња : Кучиња
Se prodava masko rotvajlerce staro 4 meseci.
Vakcinirano,procisteno od paraziti,cipirano,so ekstra pedigre.Roditrelite imaat oficijalni snimki na laktovi i kolkovi.
Нема посетени огласи
Кон почеток