Македонски | Shqip | English |

ALUMINIUMSKI BANDASI 18KI 5*112

Се продава од: blaze 15 мај 21:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Кавадарци
Опрема : Гуми и Бандажи
PRODAVAM EKSTRA ALUMINIUMSKI BANDASI 18KI
5*112.DONESENI SE OD GERMANIJA SO UBAVI GYMI NA NIV 225 40 18 92Y.BANDASITE SE PROIZVEDENI 2016 GOD.ODGOVARAT NA GOLF 5,6,7 PASAT; AUDI 'SARAN GALAHI TOURAN MERCEDES I DRYGI VOZILA ,CENA POVOLNA.INFO NA 071 261 328
Нема посетени огласи
Кон почеток