Македонски | Shqip | English |

Alfa Romeo 1.9 JTD M

Се продава од: Vanco 16 јул. 15:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.340 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 000 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Црна
Локација: Кавадарци
Стил на каросерија:
Марка: Alfa Romeo
Модел: Alfa 147
Alfa Romeo 1.9 JTD M 2006 GODINA 11 MESEC vo odlicna sostojba so 4 novi gumi redovno servisirana i ima zelen karton.
Нема посетени огласи
Кон почеток