Македонски | Shqip | English |

Audi A6

Се продава од: Borce 19 авг. 20:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

25 500 ЕУР

Година: 2012
Менувач: Автоматски
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Кавадарци
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A6
Borce
Нема посетени огласи
Кон почеток