Македонски | Shqip | English |

BMW X3 2.0 D Uvoz od Holandija

Оглас од претпријатие. Се продава од: JOKER KOMPANI 19 авг. 18:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 18.330 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

8 450 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Сива
Локација: Кавадарци
Стил на каросерија:
Марка: X-модели / BMW
Модел: X3
Voziloto e uvezeno od Holandija,registrirano na nasi tabli do 15.06.2019 god.Napraven komplet servis i montirani 4 novi letni gumi.Vo perfektna sostojba bez nikakva zamerka.Ful oprema...
Info: 070/218-038
Нема посетени огласи
Кон почеток