Македонски | Shqip | English |

Mercedes C-220 CDI Uvoz od Holandija

Оглас од претпријатие. Се продава од: JOKER KOMPANI 19 авг. 18:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 14.100 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 500 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Сива
Локација: Кавадарци
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 220
Voziloto e uvezeno od Holandija,plateni se site davacki do registracija.Vo perfektna sostojba,kako novo,originalni 225000 km so servisna kniga.
Info: 070/218-038
Нема посетени огласи
Кон почеток