Македонски | Shqip | English |

Peugeot 407 2.0 HDI

Се продава од: Peugeot 21 јул. 14:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.330 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 300 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кавадарци
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 407
Kolata e vo odlicna sostojba . Redovno servisirana na vreme .Smenet kuplug set zamaec,potisna ,lamela,lager skoro smeneti diskovi,plocki ,amortizeri.Novi stabilizatori ,kaisi i vodna pumpa smeneti pred 10.000km.Registrirana do 14.04.2019
Нема посетени огласи
Кон почеток