Македонски | Shqip | English |

Proton -98

Се продава од: dime 21 јул. 12:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 1998
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Кавадарци
Стил на каросерија:
Марка: Proton
Модел: Друг модел
LIMUZINATA NE E VO VOZNA SOSTOJBA ZARADI 2 DIZNI DA SE SMENAT INACE VO FEVRUAR IMA SMENETO NOVA VODENA PUMPA ZAMAEC I REBRASTI MOZE DA SE PRODAVA I NA DELOVI
CENA PO DOGOVOR....
Нема посетени огласи
Кон почеток