Македонски | Shqip | English |

Seat Altea 2.0TDI DSG -05 Germanska Navigacija

Оглас од претпријатие. Се продава од: JOKER KOMPANI 19 авг. 22:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 10.200 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 700 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Автоматски
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Сива
Локација: Кавадарци
Стил на каросерија:
Марка: Seat
Модел: Altea
Voziloto e uvezeno od Germanija,plateni se site davacki do registracija.Vo perfektna sostojba(kako nova).Ful oprema,navigacija...So originalna kolometraza od 165000 km. site servisi napraveni vo Seat Germanija.
Info: 070/218-038
Нема посетени огласи
Кон почеток