Македонски | Shqip | English |

VW Caddy 1.4

Се продава од: Alek 19 авг. 21:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 15.190 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 000 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кавадарци
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Caddy
Ne e uvezena so site dokumenti za redoven servis od porse mk od 0-170000odlicna
Нема посетени огласи
Кон почеток