Македонски | Shqip | English |

Volvo XC 90 2.4 awd

Се продава од: Nikola 19 авг. 17:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2004
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Црна
Локација: Кавадарци
Стил на каросерија:
Марка: Volvo
Модел: XC 90
Se prodava Dzip Volvo XC 90 2.4.dizel
Dizel Servisiran so novi gumi.
Uvozen od Belgija
redovno servisiran
Нема посетени огласи
Кон почеток