Македонски | Shqip | English |

Betonjera so silos ORU 500 avtomatska

Оглас од претпријатие. Се продава од: AS-MASINI DOOEL 27 јул. 07:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 19.530 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

9 000 ЕУР   12 000 ЕУР

Локација: Кавадарци
Возила : Градежни машини
Se prodava betonjera marka ORU 500 so silos za cement od 30 tona malku rabotena proizvedena 2002 godina i raboti avtomatski
Нема посетени огласи
Кон почеток