Македонски | Shqip | English |

DAF CF 430

Се продава од: ... 21 јул. 16:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Кавадарци
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: DAF
Модел: CF
Se prodava DAF CF 430- 2002god registriran so novi gumi,kiper sistem za poveke info.jevete se
Нема посетени огласи
Кон почеток