Македонски | Shqip | English |

Euro 5 DAF XF460 povolno

Се продава од: Dimitar 20 авг. 09:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Кавадарци
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: DAF
Модел: XF
kamionot e vo odlicna sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток