Македонски | Shqip | English |

Scania 124.420

Се продава од: Aleksandar 20 авг. 18:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Кавадарци
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Scania
Модел: 124.420
godina na proizvotstvo 2002g. EYRO 3. Extra sostojba!!! Registriran do 01.10.2019god. so novi gumi, retarder klima i dr!
i Poluprikolka SHCMITZ god na proizvotstvo 2002 disk osovini!!!
cena na kamionot 8300euro
cena na prikolka 4100euro
komplet 12000euro
Нема посетени огласи
Кон почеток