Македонски | Shqip | English |

Kamion Scania 124

Се продава од: Спектар04 20 мај 08:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Кавадарци
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Scania
Модел: R 420
Продаваме камион Сканиа 124 ЕУРО5, 2007год, на Бугарски таблици со 50% учество, a другото на отплата со работа и обезбедена работа во Европа.
Камионот е во одлична состојба ili moze i zamena za kola so doplata.
За подетални информации на телефон. 071 340 082.
Нема посетени огласи
Кон почеток