Македонски | Shqip | English |

KUKA OD 430m2 NA TOP LOKACIJA VO KAVADARCI

Се продава од: Tode Sakaliev Денес 15:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 8
Адреса: Bel Kamen br.59
Површина: 430 m2
Број на спратови: 3 спрат
Греење: Дрва
Локација: Кавадарци
Kukata e so povrsina od 430m2 i dvor od 450m2. Zemjisteto e legalizirano,a cena povolna.Tel za kontakt: 071 340 082
Нема посетени огласи
Кон почеток