Македонски | Shqip | English |

Sprat od kuka vo Kavadarci

Се продава од: Лејла 19 авг. 21:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 4
Површина: 70 m2
Број на спратови: 1 спрат
Греење: Струја
Локација: Кавадарци
Се продава спрат од куќа во строг центар на Кавадарци со површина од 70м2, деловен простор од 19м2 + подрум.
цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток