Македонски | Shqip | English |

Niva kaj Markova stapalo

Се продава од: vera Денес 12:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Кавадарци
Se prodava niva 4,5 dekara cista i orena do voda e
Cena po dogovor

Samo seriozni mozat se javat na ovaj broj
Нема посетени огласи
Кон почеток