Македонски | Shqip | English |

STAN NA POTKROVLJE OD 100M2 VO KAVADARCI

Се продава од: BRANKO 15 мај 20:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

40 000 ЕУР

Број на соби: 3
Адреса: ELPIDA KARAMANDI 1
Површина: 100 m2
Локација: Кавадарци
Се продава поткровље од самостојна куќа.Поткровљето е на први спрат и е со површина од 100 м2.Таваните се високи како нормален стан,Тераса со можност за затварање и можност на спратот за доградба.Станот се наоѓа спроти ресторан Фантази стара болница.За подетални информации ви стоиме на располагање
Нема посетени огласи
Кон почеток