Македонски | Shqip | English |

STAN PRIZEMJE 150M2 VO KAVVADARCI

Се продава од: BRANKO 15 мај 20:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

70 000 ЕУР

Број на соби: 6
Адреса: EPIDA KARAMANDI 1
Површина: 150 m2
Локација: Кавадарци
Се продава спрат од самостојна куќа.Спратот е високо приземје и е со површина од 150 м2+тераса 20 м2.Поседува дневен престој,вц за гости,кујна посебна и трпезарија.На меѓу спрат има 3 спални и бањаЛокацијата е спроти ресторан Фантази стара болница.За подетални информации контактирајте не,
Нема посетени огласи
Кон почеток