Македонски | Shqip | English |

Prekrasna vikendica na Tikvesko Ezero

Се продава од: Васка Димитрова Вчера 21:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 300 m2
Локација: Кавадарци
Се продава прекрасна семејна викендица, одлична архитектонска градба на беспрекорна локација на Тиквешко Езеро со директен пристап до езеро, пристапен пат, струја, вода, уреден двор и регулирана документација (легализирана). Цената е поволна и има простор за договор. Во случај на интерес ве молиме обратете се на 078 250 787 Оливера или оставете порака на [email protected]

Потврден огласувач
Васка Димитрова
Нема посетени огласи
Кон почеток