Македонски | Shqip | English |

VW Golf 4 1.4 BENZIN PLIN

Се продава од: Dule 10 окт. 20:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.690 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 700 ЕУР

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Росоман, Кавадарци
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Se prodava Golf 4 1.4 Benzin
- Ima atestiran plin na nego vnesen vo soobrakjanja.
- Proizveden 99godina,
- Ima pominato 240,000km
- Registriran do Juni mesec 2019 (ima reg uste 8 meseci)
- Napraven e servis smeneto mu e se, ima dokument od avto servis (nema sto da se lazeme si pisuva vo dokumentot sto e smeneto)
- Ima elektrika na site 4 prozorci (na dugme se otvaraat)
- Centralno zaklucuvanje.
Dojdete videte kolata e koska, motorot broe, vo vrska so cenata ima prostor za dogovor na lice mesto.
Kontakt na brojot 072309197

Нема посетени огласи
Кон почеток