Македонски | Shqip | English |

Suzuki X-90 OFF Road

Се продава од: Badze 12 фев. 13:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 10.850 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 000 ЕУР

Година: 1998
Менувач: Рачен
Километража: 110 000 - 119 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Другово, Кичево
Стил на каросерија:
Марка: Suzuki
Модел: X-90
Eden i edinstven vo MK.
Нема посетени огласи
Кон почеток