Македонски | Shqip | English |

Dva tableti LG GPad 8.3”

Се продава од: Kristijan 08 јан. 18:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Кичево
Марка: LG
Модел: Drug model
Dvata tableti se isti odlicno socuvani bez grepka, mnogu malce koristeni i full pack
Нема посетени огласи
Кон почеток