Македонски | Shqip | English |

NOKIA 5 2017

Се продава од: Ljupco Вчера 11:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 1.250 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

10 000 МКД

Локација: Кичево
Марка: Nokia
Модел: 5
Se prodava nov voopsto nekoristen telefon koj e dobien na poklon, so garancija od 2 godini. Instaliran e noviot softver, android 7.1.2.
Нема посетени огласи
Кон почеток