Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy J4+

Се продава од: artan Денес 01:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 1.120 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

9 000 МКД

Локација: Кичево
Марка: Samsung
Модел: Galaxy J4 +
Продавам нов 1 недела служен телефон
Нема посетени огласи
Кон почеток