Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor vo Kicevo

Се продава од: Благојче Лукароски 24 мај 22:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

950 ЕУР

Површина: 250 m2
Локација: Кичево
Простории : Дуќани и Трафики
Се продава или издава деловен простор во Кичево.
Површина:
118 м2 - приземје со галерија
132 м2 - спрат
Цена - 950 еур/м2
Деловниот простор е засебна целина во склоп на помал станбеноделовен објект.
Информации на телефоните 075615659 или 070782844
Нема посетени огласи
Кон почеток