Македонски | Shqip | English |

Svadben dekeorativen zid ukrasi za restorani

Се продава од: Wedding flower wall 22 јул. 13:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Кичево
Услуги : За свадби
Изнајмуваме декоративен ѕид (3,5м * 2,5м) украсен со големи цветови.
Одличен за позадина на уметнички фотографии, за декорација на ресторани, свадби и други свечености.
Исто така украсуваме свадбени маси во ресторани, со големи цветови по поволни цени.
Нема посетени огласи
Кон почеток