Македонски | Shqip | English |

Bukov parket

Се продава од: Parket 12 мар. 16:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Кичево
Se prodava koristen, dobro socuvan bukov parket okolku 120 m2 i polovni sobni vrati. Cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток