Македонски | Shqip | English |

AMD FirePRO W5000 2GB GDDR5 DVI

Се продава од: Isuf Вчера 12:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 1.150 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

150 ЕУР

Локација: Кичево
Се продава половна исправна без мана AMD FirePRO W5000 2GB GDDR5 DVI графичка карта за професионално работење во CAD/CAM апликации како и за 3Д и Видео работа и обработка.Напомена нее за Gaming,ова картицка е за програми како AUTOCAD,Solidworks,REVIT,3D Studio Max,...
Нема посетени огласи
Кон почеток