Македонски | Shqip | English |

Gaming PC

Се продава од: Edmond 10 фев. 15:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 2.080 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

270 ЕУР   300 ЕУР

Локација: Кичево
Производи : Десктоп компјутери
Марка: Друга марка
Модел: MSI
intel i3-4170 3.7 ghz
Nvidia gtx 750TI 4gb
ram: 8gb
hdd:1tb
software: windows 10 pro
Нема посетени огласи
Кон почеток