Македонски | Shqip | English |

Kompjuteri Dell

Се продава од: V1234 12 фев. 00:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Кичево
Производи : Десктоп компјутери
Марка: Dell
Модел: OptiPlex
8 Kompjuteri 2 g ram memorija 500 mb hard disk 2.5 ghz procesor so 19 inc monitori
Нема посетени огласи
Кон почеток